Apartamenty Vodice

Informacje

Przykładowe ceny w restauracji:

Pizza: 30-45kn;
Cola , Sprite itp:0,25l : 10-13kn;
Piwo Ożujsko, Karlovacko 0,5l : 10-13kn;
Woda mineralna 1l : 10kn;
Sałatka: 10kn;
Spaghetti : 35kn;
Kalmary : 65 kn;
Sałatka z ośmiornicy : 80kn;

Wejściówki:

30kn za osobę dorosłą : wejście do Nacionalni Park Paklenica;
50kn za osobę dorosłą : wejście do Nacionalni Park Krka;
85kn za osobę dorosłą : wejście do Nacionalni Park Plitvice;

Dojazd do Vodic:

Jadąc autostradą A1 biegnącą z Zagrzebia do Splitu należy zjechać z niej zjazdem nr 20 ( PIROVAC ), który kieruje m.in. na Murter, Vodice, Pirovac.Po zjechaniu z autostrady kierować się tablicami kierunkowymi na Vodice.

Od zjazdu z autostrady do Vodic jest jeszcze około 20 km.

Po minięciu tablicy miejscowości VODICE po około 300 m przejedziecie Państwo pod wiaduktem drogowym na wprost.

Po przejechaniu pod wiaduktem proszę kierować się ulicą na wprost ( kierunek Tribunj ). Po kilkuset metrach droga skręca nieomal pod kątem 90 st w prawo w kierunku Tribunj. Od tego miejsca należy jeszcze jechać 500 m, a następnie skręcić w lewo w dół w kierunku morza w ulicę Bristak.

Po przejechaniu w dół około 80 m skręcić w lewo w uliczkę przed budynkiem ogrodzonym białym niskim murkiem. Po skręcie, w głębi po lewej stronie zobaczycie Państwo żółty dwupiętrowy budynek który poznacie Państwo ze zdjęcia.

Krystalicznie czyste morze :

Przyjeżdżając do Chorwacji nie można zapomnieć nurkowego sprzętu ABC ( maska , rurka, płetwy ) . Proszę pamiętać, że przejrzystość wody Adriatyku jest doskonała, a więc sprzyja podwodnym poszukiwaniom.

Proszę również zaopatrzyć się w lekkie gumowe obuwie do kąpieli aby ustrzec się ewentualnego kolca jeżowca lub skaleczenia w niektórych miejscach o krawędź podwodnej skały. ( Obuwie takie można kupić na miejscu za dosłownie kilka € )